Prevencia Chorôb

Prevencia Chorôb

Liverpool School of Tropical Medicine, Zanedbávaných Tropických Chorôb (LSTM NTDs) bol zapojený v štúdiu nákazlivých chorôb, v trópoch s vynikajúcim dosiahnutých výsledkov v oblasti výskumu a budovanie kapacít v zanedbávaných tropických chorôb. Tieto úspechy patrí popisy základných biológia parazity a vektory, ako aj na vývoj liekov a podporu krajiny, zdravotné programy. Žltá Horúčka je viac nebezpečné. V Marci, CDC vydané cestovné upozornenie pre tých, ktorí cestujú do Brazílie, kde Nie je veľký, trvalý výskyt žltej zimnici vo viacerých štátoch," podľa CDC cestovné oznámenie zaradil Brazílii na Úrovni 2", čo znamená, že cestujúci by mali mať vylepšené bezpečnostné opatrenia" v dôsledku vyššej, než je žiaduce riziko vírus. Hagmann nereagoval na žiadosť o pripomienky, ale štúdie tím berie na vedomie, obmedzenia v tejto správe, a to najmä na to, že ženy vidieť v Globálnej TravEpiNet kliniky nemusí predstavujú všetky tehotné alebo dojčiace ženy cestujúcich.

Podobne ako predchádzajúci výskum, aktuálne štúdia spojený tzv. cievne rizikové faktory, ako napr. diabetes mellitus, fajčenie, vysoký krvný tlak, vyššie šance na demencie. Avšak, štúdie tiež zistili zvýšené riziko demencie u starších dospelých, ktorí mali len mierne zvýšený krvný tlak v strednom veku, podmienka známa ako prehypertension. Po ich rozdeľujú znova fajčiť stav, vedci zistili, výrazne znížené riziko CHOCHP viazaná na vysokej konzumácia ovocia a zeleniny u fajčiarov a bývalých fajčiarov, ale nie medzi nikdy-fajčiarov.

Laukkanen T, Kunutsor S, Kauhanen J, Laukkanen JA. Sauna kúpanie je inverzne spojené s demenciou a alzheimerovou chorobou v strednom veku fínskych mužov. Vek Starnutia.

2016; Mar 1;46(2):245-249.
V skutočnosti, Celiakia pacienti majú viac potravín voľby dnes, ako každý pred. Ako glutén-choroby súvisiace s stanú viac široko známe a pochopené, viac a viac pekári a výrobcovia začali produkovať bezlepkové jedlá a rýchle občerstvenie, z ktorých mnohé si môžete objednať priamo z vášho počítača. Môžete vychutnať rôzne príchute a štýlov, od čokolády, vanilky a škorice súbory cookie na zviera v tvare sušienky možno si pamätáte zo svojho detstva. Sú tam aj sandwich cookies plnené krémom!

Počas štúdia sa nemusí zobraziť jeden životný štýl zvyk je lepšie ako iné, to sa ukázať, že niektoré z týchto dobrých zvykov, je lepšie, ako sa prijímajú vôbec žiadne, Diaz pridaný. V priemere ľudia dostávali približne 56 percent ich kalórií z dotovaných potravinárskych komodít. Pri celkovej skupiny bol rozdelený do štyroch menších skupín na základe ich dotácia skóre, tie s najvyšším skóre bolo viac pravdepodobné, že budú obézni, majú väčší obvod pása viac C-reaktívny proteín, viac zlý" cholesterol a vyššie hladiny cukru v krvi, ako sú v najnižšia dotácia skóre, ako sa uvádza v JAME Internej Medicíny.

zdravie srdca lekára

Nemocnici bojuje bez elektrická sieť a má generátor, ktorý rezy z 11 hod., Voda je čerpaná zo suchého koryta, ale starnutia zariadenia často zlyháva. Mŕtvica, ktorá je spôsobená plak, ktorý sa hromadí v krvi plavidla, potom sa zlomí zadarmo, ako zrazenina, ktorá cestuje do mozgu a vytvára zablokovanie môže byť spojené s nesprávnou výživou. Ťahy poškodenie mozgu a zhoršiť fungovanie, niekedy vedie k smrti. Potraviny s vysokým obsahom soli, tuku a cholesterolu zvyšuje riziko mŕtvice.


Úroveň minerálne príjem nedostatky, ktoré by boli oveľa vyššie, než je uvedené, ktorý je už frighteningly zlá, a že je pred poruchou trávenia.

© https://www.alchymista.net 2017. All rights reserved